Журналістське посвідчення Тітушка виявилося “липовим”

18 Листопада 2013, 17:39

Станом на 1 листопада 2013 року ТОВ "Центр культури "Діалог" не було у Державному реєстрі телерадіоорганізацій України. У реєстрі друкованих ЗМІ і інформагентств – також

Журналісти звернули увагу, що на посвідченнях Тітушка стоїть прізвище директора «Центру культури «Діалог» – «В.Дембровський». І підпис директора, який починається з букви «Д».

"Але з 2011 року директором ТОВ «Центр культури «Діалог» є Анна Найда, дружина засновника і генпродюсера цієї контори Армена Мартиросяна. Тому В’ячеслав Домбровський, який був директором «Діалогу» до серпня 2011 року, зараз не мав права підписувати офіційний документ у якості директора", – наголошують журналісти.

Видання зауважує, що генеральний продюсер «Діалогу» Армен Мартиросян, який видав Тітушкові документ і телефон 096-302-33-88, давав саме цей номер «у якості контакту, аби зацікавлені могли інформувати очолювану ним громадську організацію «Громадський союз» про порушення у ході парламентських виборів у 2012 році».

На минулорічних виборах Мартиросян на прес-конференції щодо подій у окрузі №94 (Київська обл.), де провладна Тетяна Засуха змагалась з опозиціонером Віктором Романюком. Тоді Мартиросян запевняв, що Засуха і Романюк однаково порушували правила ведення передвиборчої боротьби».

Нагадаємо, раніше Оксана Шкода повідомила, що Тітушку видали посвідчення журналіста, а у 2014-му році його можна буде "побачити на екранах як ведучого відразу двох програм – спортивної та соціальної спрямованості".

Як відомо, сьогодні Шевченківський районний суд міста Києва затвердив мирову угоду і засудив Вадима Тітушкадо двох років умовного засудження за хуліганські дії, вчинені щодо журналістів 18 травня на мітингу опозиції. Інші обвинувачені Сергій Приходько і Михайло Пшук засуджені до 1,5 років умовного засудження .

Також суддя постановила стягнути із засуджених на користь постраждалої журналістки Ольги Сніцарчук майнову шкоду у розмірі 707 грн 20 коп, а в інтересах постраждалого фотокореспондента Владислава Соделя – 1 тис. 613 грн .

Крім того , за рішенням суду Тітушко повинен виплатити обом потерпілим по 11 тис. грн компенсації за моральну шкоду , а Пшук та Приходько солідарно – по 4 тис. грн.

28 серпня Вадим Тітушко, Михайло Пшук і Сергій Приходько уклали мирову угоду з потерпілими Ольгою Сніцарчук і Владом Соделем.

Позначки: