НОВИНИ

"Тітушок" засудили до умовних термінів покарання

Вадима Тітушка, Сергія Приходька та Михайла Пшука, яких обвинувачують у побитті журналістів 18 травня в центрі Києва, засуджено умовно. Відповідне рішення ухвалив Шевченківський райсуд Києва в понеділок.

Суд затвердив умови мирової угоди, яка була укладена між обвинуваченими та постраждалими, і засудив Тітушка до позбавлення волі терміном на три роки зі звільненням від виконання призначеного покарання терміном на два роки. Пшука і Приходька засуджено до двох років обмеження волі з відстроченням терміну виконання рішення на один рік і шість місяців.

Крім того, відповідно до мирової угоди, кривдники мають солідарно відшкодувати матеріальну шкоду журналістці "5 каналу" Ользі Сніцарчук у сумі 707 грн, фотографу видання "Коммерсант" Владиславу Соделю - 1613 грн.

Також Тітушко має виплатити матеріальну шкоду журналістам по 11 тис. грн кожному, а Пшук і Приходько - по 4 тис. грн. При цьому кошти, внесені Тітушком як застава, будуть спрямовані на відшкодування моральної шкоди.

Як повідомлялось, раніше суддя Лариса Радуцька повідомила, що 28 серпня Вадим Тітушко, Михайло Пшук і Сергій Приходько, які звинувачуються у побитті журналістів, уклали мирову угоду з потерпілими Ольгою Сніцарчук і Владом Соделем.

Нагадаємо, 18 травня вдень на вул. Велика Житомирська у Києві виник конфлікт між представниками опозиції і групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Під час інциденту постраждалижурналістка 5-го каналу Ольга Сніцарчук і фотограф видання "Комерсант" Влад Содель.

Одразу були відкриті кримінальні провадження за ст. 125 Кримінального кодексу (спричинення легких тілесних ушкоджень) і ст. 171 (перешкоджання діяльності журналіста). Згодом міліція перекваліфікувала першу статтю, визначивши інцидент як «хуліганство».

12 червня прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного мешканця Білої Церкви Вадима Тітушка, котрий підозрюється у хуліганських діях та умисному перешкоджанні діяльності журналістів. Щодо Тітушка було обрано запобіжний захід у вигляді застави в 22 тис. 940 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.