Журналіст: начальника Генштабу відсторонили від проведення АТО

12 Вересня 2014, 19:25

"Начальник Генерального штабу Віктор Муженко відсторонений від статусу де-факто командувача Антитерористичною операцією. Він зараз у Києві, дає свідчення щодо Іловайського котла,", – написав журналіст.

Він також повідомив, що обов'язки командувача військами АТО передані першому заступнику начальника Генштабу Геннадію Воробйову.

"Що ж, це вже непогано. Воробйов мислить більш реалістично. Він теж вимагав вчасно відводити війська від Іловайська, лаявся з Муженком. Треба прибирати всіх заступників міністра оборони, і все керівництво військової розвідки. І треба на керівництво Міноборони ставити не одну нову людину, а цілу команду",- написав Бутусов.

Нагадаємо, раніше генпрокурор повідомив, що під Іловайськом загинули щонайменше 200 людей.

Як відомо, наприкінці серпня в Іловайську кілька сотень бійців АТО потрапили в оточення бойовиків і російських військових. Обстріл і взяття в полон українських військовослужбовців і бійців добровольчих батальйонів тривали більше тижня.

У Міноборони України заявили про засекречування повної інформації щодо ситуації в Іловайську, пообіцявши оприлюднити її пізніше.

4 вересня на закритому засіданні Верховної Ради створили тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин загибелі і захоплення в полон бійців АТО.

Крім того, Генпрокуратура розпочала розслідування щодо дій керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу під час операції поблизу Іловайська.

Раніше повідомлялося, що під Іловайськом загинули близько 100 осіб, кілька сотень потрапили в полон.