Згідно зі звітом, загалом впродовж 2010 року в світі було вбито 468 тис осіб, з них 36% в Африці, 31% – в Америці, 27% – в Азії, 5% – в Європі, і лише 1% – в Океанії.
Управління ООН з наркотиків та злочинності також зазначає, що зростання кількості вбивств в країнах Центральної Америки та Карибського басейну наближається до «критичної точки». Близько 60% вбивств там здійснюються із допомогою вогнепальної зброї, в той час як в Європі частка таких вбивств складає 21%. В Америці більшість вбивств пов’язані з наркотиками.
Дослідження також вказує на чіткий зв'язок між рівнем злочинності та розвитком країн. Так, у країнах з великою різницею у доходах між багатими та бідними, рівень злочинності в чотири рази вищий, ніж в інших країнах. Зокрема, в дослідженні говориться: «Злочинність негативно впливає на економіку, знищує людський капітал та дестабілізує суспільство». Раптові економічні спади можуть також підштовхувати до вбивств. Так, під час фінансової кризи 2008-2009 років було скоєно більше вбивств, порівняно з попередніми роками.
Близько 80% вбивць є чоловіками.
Тоді як чоловіків зазвичай вбивають в громадських місцях, жінки мають більший ризик бути вбитими в у власному домі. Так, у Європі половина всіх жінок-жертв була вбита членами власних сімей.