Зеленський знову закликав Парубія провести позачергове засідання Ради

18 Липня 2019, 12:48

Президент Володимир Зеленський направив звернення до спікера парламенту Андрія Парубія із проханням зібрати позачергове засідання Верховної Ради 19 липня.

 

Відповідний документ Зеленський опублікував на своїй сторінці у Facebook.

 

Так, за словами президента, один день роботи парламенту коштує платникам податків 13,3 млн грн. Зеленський  заявив, що відмовою Парубій "виявляє злочинну бездіяльність".

 

"Відповідно до Календарного плану проведення десятої сесії Верховної ради України восьмого скликання.. десята сесія триває до 19 липня 2019 року, про що була також оголошено вами на пленарному засіданні 12 липня 2019 року. З огляду на зазначене прошу виконати вимоги чинного законодавства щодо скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України та розгляду питань, визначених у листі від 16 липня 2019 року", – зазначено у листі.

 

 

Нагадаємо, що голова Верховної Ради України Андрій Парубій у середу, 17 липня, відповів на прохання президента України Володимира Зеленського про проведення позачергового засідання парламенту 18 липня, наголосивши, що це "не передбачено Законом".

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання парламенту у четвер, 18 липня, для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроектів.