НОВИНИ

Зеленський звернувся до Парубія з проханням позачергово скликати Раду - ЗМІ

Позачергове засідання планують провести 18 липня.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання парламенту у четвер, 18 липня, для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроектів.

 

"Прошу скликати 18 липня 2019 року позачергове пленарне засідання Верховної Ради, до порядку денного якого включити розгляд внесених президентом України проектів законів: "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування...", "Про внесення змін до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд (про початок роботи суду)","Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про відстрочення застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митні території України", - йдеться в листі Зеленського до Парубія. 

 

Зокрема,  знайоме із ситуацією джерело агентства розповіло, що в апараті Верховної Ради лист президента зареєстровано 17 липня.

 

Нагадаємо, що заступник керівника Офісу президента України Руслан Рябошапка заявив про плани скликати на 18 липня позачергове засідання Верховної Ради.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.