Зеленський заявив, що більше не буде звертатися до Парубія, а говоритиме вже з Верховною Радою нового скликання

19 Липня 2019, 11:30

Президент України Володимир Зеленський не бачить сенсу продовжувати розмову щодо скликання позачергової сесії парламенту зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм і вважає його винним у тому, що багато нових партій не пройдуть до Ради.

 

Про це Зеленський заявив журналістам під час презентації мобільних житлових модулів у Міністерстві оборони у відповідь на запитання щодо його подальших дій у даній ситуації.

 

"Жодних спільних дій із головою цієї Верховної Ради я більше не бачу", – сказав Зеленський журналістам у Києві в п'ятницю.

 

"Після його останньої відповіді я не бачу сенсу продовжувати розмову… Ми говоритимемо вже з іншим парламентом", – додав президент.

 

Зеленський нагадав, що раніше народні депутати відмовилися розглядати внесений президентом законопроект про зниження прохідного бар'єра на виборах до парламенту.

 

"Я дуже хотів знизити прохідний бар'єр. Це були наші дві пропозиції: давайте приберемо мажоритарників і знизимо бар'єр до 3%. Вони могли це зробити за один, два, три дні. Я бачив соціологію, на жаль, багато нових партій не зможуть подолати 5-відсотковий бар'єр. Це буде, на жаль, і це буде через пана Парубія. Великий йому привіт", – зазначив він.

 

Як повідомлялось, що Спікер Верховної ради України Андрій Парубій озвучив президенту Володимиру Зеленському умови проведення позачергової сесії парламенту

 

Раніше Зеленський направив звернення до спікера парламенту Андрія Парубія із проханням зібрати позачергове засідання Верховної Ради 19 липня.

 

Нагадаємо, що голова Верховної Ради України Андрій Парубій у середу, 17 липня, відповів на прохання президента України Володимира Зеленського про проведення позачергового засідання парламенту 18 липня, наголосивши, що це "не передбачено Законом".

 

Також президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання парламенту у четвер, 18 липня, для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроектів.