Зеленський прокоментував перспективи можливого обміну політв’язнів

23 Серпня 2019, 12:36

Президент Володимир Зеленський сподівається, що перші результати щодо обміну утримуваних осіб між Україною та Росією будуть вже протягом найближчих днів. Про це він заявив у п'ятницю, 23 серпня, в коментарі журналістам.

 

"Ми очікуємо результатів крок за кроком. Перші результати мають бути вже протягом найближчих днів. Не хочу загадувати", – сказав президент.

 

Крім того, глава держави наголосив, що особисто працює над цим питанням.

 

"Я працюю над цим уже два місяці. Дайте мені виконати свою роботу", – сказав президент.

 

Нагадаємо, у московському СІЗО "Лефортово" 21 серпня підтвердили, що українські політв'язні Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Станіслав Клих та Олександр Кольченко перебувають у цьому слідчому ізоляторі.

 

Раніше росЗМІ повідомили, що п'ятьох громадян України, незаконно засуджених в Російській Федерації і доставлених до московського слідчого ізолятора (СІЗО) "Лефортово", може бути видано на батьківщину для відбування покарання.

 

Крім того, російська правозахисниця Вікторія Івлєва написала, що адміністрація московського слідчого ізолятора "Лефортово" прийняла передачі для трьох українських політв'язнів: Романа Сущенка, Олексія Сизоновича, Євгена Панова.