Зеленський представив нового міністра закордонних справ

11 Вересня 2019, 10:58

Президент України Володимир Зеленський офіційно представив нового міністра закордонних справ України Вадима Пристайка. Про це повідомляє Офіс президента на сторінці у Facebook.

 

Президент України запевнив, що задоволений роботою Пристайка протягом 4 місяців.

 

“Сьогодні я хочу вам представити людину, нашого нового міністра закордонних справ. Мені здається, що “представити” – це неправильне теж слово, тому що ви знаєте Вадима Володимировича, ви знаєте його дуже багато років, я з ним працюю десь чотири місяці, я дуже задоволений нашою роботою”, – сказав Зеленський.

 

Він розповів, як Пристайко допомагав йому під час “складних” дзвінків і розмов.

 

“Були дзвінки з дуже складними людьми, і нам потрібно було вирішувати в одну секунду, і я бачив, як це робив Вадим, як він мені дійсно дуже допомагав, я вдячний йому”, – підкреслив Зеленський.

 

Він також наголосив, що нині українська дипломатія перебуває на високому рівні, але висловив сподівання, що за головування в МЗС Пристайка вона вийде “ще на більш високий рівень”.

 

Глава держави також подякував всьому колективу МЗС за оборону на дипломатичному рівні України, її кордонів.

 

“Одна із найголовніших війн — це дипломатична війна, і я хочу вам подякувати за те, що ви кожного дня зранку до вечора, іноді вночі, і це правда – вибачте за ці дзвінки, – дійсно бороните Україну, наші кордони”, – додав Президент.

 

Пристайко запевнив Президента, що українські дипломати мають високу фахову підготовку і готові невтомно працювати в інтересах держави.

 

Як повідомлялося, 29 серпня новообраний міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що вимагатиме від українських дипломатів прагматизму в усіх сферах зовнішньополітичної діяльності.