Заступник голови Нацполіції став на захист своїх підлеглих, яких підозрюють у злочинах проти Майдану

29 Вересня 2017, 22:12

Заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич 29 вересня прийшов до Печерського районного суду Києва захищати підозрюваних у вчиненні злочинів на Майдані працівників поліції. Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Це гідні офіцери, які виконували після 2014 свої обов’язки. Їх викликали для надання свідчень у якості свідків, були обшуки у цих людей вдома, і вони продовжували нести службу. Три роки їх ніхто не чіпав», — заявив Фацевич.

За його словами, один з підозрюваних був старшим інспектором з особливих доручень відділу організації конвойної служби і охорони судів, другий – був начальником цього ж відділу.

«Одного з них звинувачують, що він організовував видачу спецзасобів, які закуповувалися у Росії. Але старший інспектор з особливих доручень не може відповідати за видачу спецзасобів», — додав Фацевич.

«Ці працівники мені дуже потрібні, вони спеціалісти і вони не порушували закон. Я читав клопотання. Якщо я керівник, і я бачив би, що вони до чогось причетні, я б тут не стояв зараз. Я їх безпосередній керівник, я прийшов їх підтримати», — заявив він.

Як повідомлялося, 29 вересня у Печерському районному суді понад три години чекали на рішення щодо розгляду питання про обрання запобіжного заходу трьом підозрюваним у злочинах проти Майдану. Зрештою стало відомо, що суд розглядатиме ці справи у понеділок, 2 жовтня.

Нагадаємо, 29 вересня ГПУ повідомила про підозру в злочинах проти активістів Євромайдану трьом колишнім високопосадовцям МВС України Ігорю Бабичу, Анатолію Серединському та Сергію Поготову, двоє з яких зараз посідають керівні посади в Національній поліції України.