НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Справи Майдану. Суд понад три години не може розпочати розгляд запобіжного заходу підозрюваним

Суддя Писанець наразі перебуває в нарадчій кімнаті.

У Печерському районному суді понад три години чекають остаточного рішення щодо розгляду питання про запобіжний захід трьом екс-посадовцям МВС Ігорю Бабичу, Анатолію Серединському та Сергію Поготову, яких підозрюють у злочинах проти активістів Євромайдану. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Нині у суді перебувають прокурори у справі, активісти, а також Серединський та його адвокат.

Засідання мало розпочатися о 15 годині. Однак після затримки на дві години, секретар повідомила, що суддя Писанець вирішив перенести розгляд справи на понеділок.

Тим часом суддя Писанець наразі в нарадчій кімнаті. Біля нарадчої перебувають активісти та народний депутат Ігор Луценко. За його словами, їм повідомили, що Писанець виносить ухвалу в іншій справі, слухання якої проводять в закритому режимі. У свою чергу, секретар повідомила, що справа, яку нині розглядає Писанець, надійшла від слідчих органів сьогодні, але від яких саме органів, і що це справа, вона не змогла пояснити.

Прокурори кажуть, що поки не отримували документів про перенесення справи на інший день.

Як повідомлялося, 29 вересня ГПУ повідомила про підозру в злочинах проти активістів Євромайдану трьом колишнім високопосадовцям МВС України, двоє з яких зараз посідають керівні посади в Національній поліції України. За даними ЗМІ, підозрюваними є:

  • Ігор Бабич, голова Департаменту превентивної діяльності Нацполіції; Під час Майдану - головний інспектор відділу організації служби управління організації служби роботи конвойних підрозділів спеціальних установ і судової міліції Департаменту громадської безпеки МВС.
  • Анатолій Серединський, заступник голови Департаменту превентивної діяльності Нацполіції; Під час Майдану - начальник відділу організації служби управління організації служби роботи конвойних підрозділів спеціальних установ і судової міліції Департаменту громадської безпеки МВС.
  • Сергій Поготов, керівник групи з охоронної діяльності Департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України"; Під час Майдану - перший заступник керівника Департаменту громадської безпеки МВС. За даними ЗМІ, у 2015 році керував службою безпеки "Київпарктранссервіс".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.