Засновнику WikiLeaks Джуліану Ассанжу відключили інтернет

17 Жовтня 2016, 10:07

Сайт WikiLeaks повідомив, що засновнику інтернет-платформи Джуліану Ассанжу, який знаходиться в посольстві Еквадору в Лондоні, відключили доступ до інтернету.

«Підключення до мережі інтернет Джуліана Ассанжа було навмисно перервано якоюсь державою. Ми вжили відповідних заходів на випадок непередбачених обставин», – йдеться у повідомленні WikiLeaks у Twitter.

Засновник WikiLeaks перебуває в посольстві Еквадору в Лондоні з 2012 року – тоді він звернувся до еквадорським влади з проханням про політичний притулок.

Він не може покинути межі посольства через те, що він одразу буде заарештований та переданий до Швеції

Нагадаємо, 8 жовтня, WikiLeaks опублікував першу частину листування Подести, до якої увійшли 2060 Електронних повідомлень і 170 прикріплених до них файлів. 

Листи стосувалися питань ядерної енергетики, а також публікацій в ЗМІ про пожертвування до Фонду Клінтон, які робилися особами, «мають інтереси в гірничодобувній і ядерної галузях».

11 жовтня портал опублікував другу частину листів голови передвиборного Клінтон. Подеста заявив, що його листування, яку опублікував сайт Wikileaks, було зламане російськими хакерами.

У США перевіряють причетність Росії до публікації WikiLeaks викраденої хакерами інформацією.