НОВИНИ

WikiLeaks опублікував другу частину листів голови штабу Клінтон

У листах співробітники штабу обговорюють, як реагувати на питання дня і публікації в пресі/

Портал WikiLeaks опублікував другу частину листів голови передвиборного штабу кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон Джона Подести. Про це портал повідомив у Twitter.

У другій частині листування Подести опубліковано 2086 електронних листів. Вони датовані 2015 роком, пише CNN. У листах співробітники штабу Клінтон обговорюють, як реагувати на питання дня і публікації в пресі, в тому числі на випуск книги «Гроші Клінтонів». У книзі, зокрема, описувалася діяльність Фонду Клінтон (Фонд Клінтона).

Також в одному електронному листі йдеться про те, що екс-голова благодійного фонду Clintоn Foundation (Фонд Клінтон) Лора Грем, яка покинула фонд в 2015 році, була близька до того, щоб накласти на себе руки через стрес на роботі.​

Раніше, 8 жовтня, WikiLeaks опублікував першу частину листування Подести, до якої увійшли 2060 Електронних повідомлень і 170 прикріплених до них файлів. Листи стосувалися питань ядерної енергетики, а також публікацій в ЗМІ про пожертвування до Фонду Клінтон, які робилися особами, «мають інтереси в гірничодобувній і ядерної галузях».

Подеста заявив, що його листування, яку опублікував сайт Wikileaks, було зламана російськими хакерами.

Наприкінці серпня засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж пообіцяв опублікувати документи, пов'язані з діяльністю президентської кампанії Хілларі Клінтон. Раніше в електронній пошті Гілларі Клінтон знайшли секретну інформацію уряду США

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.