“Захід-2017”. РФ почала вивозити з Білорусі війська та техніку – ЗМІ

21 Вересня 2017, 12:18

У Білорусі на залізничній станції "Верейці", яка знаходиться за кілька кілометрів від полігону "Осиповицький, почалося завантаження російської військової техніки, яка була задіяна в російсько-білоруських навчаннях "Захід-2017". Про це повідомляє білоруська редакція "Радіо Свобода".

За даними кореспондентів, наразі на станції знаходяться близько 50 танків різної модифікації, 37 з яких уже завантажені на платформи, вся техніка без розпізнавальних знаків (крім номерів) і без охорони.

Місцеві жителі зазначили, що з полігону, на якому проходили навчання, танки прибули своїм ходом увечері 20 вересня.

При цьому на в'їздах на станцію розгорнуті два радіолокаційні пости. Військові не заважали проїзду цивільного транспорту.

Як повідомлялося, 14 вересня у Білорусі стартували спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017», які триватимуть до 20 вересня. У навчаннях беруть участь 12 700 військових. На території Білорусі задіяні понад 10 тис. військовослужбовців (більше 7  тис. – білоруських, близько 3 тис. – російських). А також, 370 одиниць бронетанкової техніки, близько 150 одиниць артилерії та РСЗВ і понад 40 літаків і вертольотів.