Забзалюк звинуватив Яценюка в “зачистці” партії від соратників Тимошенко

5 Грудня 2013, 01:52

Забзалюк відзначив, що Арсеній Яценюк «напередодні кривавої розправи беркутівців зі студентами повідомив про «боротьбу» у далекому 2015 році на президентських виборах».

«І чомусь укотре жодним чином знову не згадав про незаконно ув’язнену Тимошенко та її шостий день голодування», – написав він.

Депутат відзначив, що   на останньому з’їзду «Батьківщини»  Тимошенко була визначена кандидатом у президенти, «а Яценюку та Турчинову партійці довірили лише  підготовку цього процесу та прискорити час її звільнення з незаконного ув’язнення».

«Та замість цього ми отримали латентну зачистку відданих Юлії Тимошенко партійців в областях – зокрема Запорізькій, Рівненській, Миколаївській, Хмельницькій, Полтавській тощо – та віртуальні гасла про вибори 2015 року як панацею для Юлії Тимошенко. А також – кулуарність роботи так званої ситуативної президії партії та відверте ігнорування будь-якої думки членів фракції у Раді. Щось тут демократією й не пахне», – написав він, додавши, що «за найменшої критики чи навіть порад моментально вішаються принизливі ярлики «Ви зрадники, ви працюєте на Льовочкіна»».

 Більше читайте в колонці Романа Забзалюка «Складаю мандат за Тимошенко і проти Яценюка»

Нагадаємо, 3 грудня народний депутат з фракції "Батьківщини" Роман Забзалюк заявив про складення мандата у зв'язку з незгодою з політиками, які «штовхають країну фактично на пряму конфронтацію».  Голова Верховної Ради Володимир Рибак підтвердив, що отримав заяву  Забзалюка про складення мандата.

У червні з’їзд партії «Фронту Змін» ухвалив рішення про об’єднання з ВО «Батьківщина» шляхом ліквідації та вступу членів «Фронту Змін» до ВО «Батьківщина».