НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

«Фронт змін» самоліквідувався та об’єднався з «Батьківщиною»

14 червня з’їзд «Фронту Змін» ухвалив рішення про об’єднання з ВО «Батьківщина» шляхом ліквідації та вступу членів «Фронту Змін» до ВО «Батьківщина». Відповідне рішення було ухвалено на з’їзді партії, повідомляє прес-служба ВО «Батьківщина».

Згідно з рішенням з’їзду, з метою об’єднання «Фронту Змін» та ВО «Батьківщина» депутати місцевих рад усіх рівнів від «Фронту Змін» вступають до «Батьківщини», одночасно припинивши існування фракцій «Фронт Змін».

Після завершенні з’їзду голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив: «Важливо не слова, а дії. Рік тому ми об’єдналися з Юлією Тимошенко і виграли парламентські перегони, а зараз ми об’єднуємо наші партії. Політична партія «Фронт Змін» одностайно прийняла рішення про об’єднання з ВО «Батьківщина» і припинення діяльності «Фронту Змін». Тому що ми повинні бути чесні: якщо ми об’єднались, то це означає, що ми об’єднались назавжди».

Він також підкреслив: «Жодного разу політичні партії не входили юридично в склад нового об’єднання. Нам це вдалось зробити».

«Це перший неймовірно потужний сигнал до формування, наймогутнішої демократичної сили в країні. І це, звичайно, перший етап. Далі будуть наступні», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».

За його словами, наступний етап після з’їзду – робота з обласними організаціями: «Ми будемо формувати керівні органи на місцях».

Проте, за словами джерел Тиждень.ua, не всі обласні та партійні організації підтримали таке рішення.

Декілька виступили проти, зокрема Житомирська та Дніпропетровська.

За інформацією джерел Тиждень.ua, попередніми домовленостями, лідери місцевих організацій «Фронту змін» після злиття мають отримати посади перших заступників голів відповідних партійних організацій «Батьківщина».

Нагадаємо, урочистий об'єднавчий з'їзд ОО «Батьківщина» відбудеться 15 червня у Києві на Михайлівській площі.