Індекс фінансового розвитку оцінює країну за 7-ма основними показниками: інституційним середовищем, бізнес-середовищем, фінансовою стабільністю, банківськими фінансовими послугами, небанківськими послугами, фінансовими ринками, фінансовим доступом.
У сукупному рейтингу Україна посіла 54 місце, опустившись таким чином на одну сходинку порівняно з 2010 роком та опинившись між Аргентиною (53-тє місце) та Пакистаном (55-те). Так, за інституційним розвитком (лібералізація фінансового сектору, корпоративне управління, питання закону та регулювання) Україна опинилась на 58-му місці, за бізнес-середовищем (податки, людський капітал, інфраструктура, вартість ведення бізнесу) – на 51-му місці, за фінансовою стабільністю (стабільність валюти, банківської системи) – на передостанньому 59-му місці, а за фінансовим доступом – на 49-му місці.
Перше місце в рейтингу посів Гонконг, який минулого року був лише на 4-й сходинці.
До першої ж десятки рейтингу також ввійшли США, Велика Британія, Сінгапур, Австралія, Канада, Нідерланди, Японія, Швейцарія, Норвегія.
Польща в рейтингу посіла 33-ту сходинку, Чехія – 34-ту, Словаччина – 38-му, Росія – 39-ту сходинку, Туреччина – 43-тю, Казахстан – 46-ту, Угорщина – 47-му та Румунія – 52-гу сходинку.