Так, на супроводження сайту Генеральної прокуратури та обласних прокуратур наприкінці липня виділили 400 тисяч гривень. За ці гроші фірма «Веб-Формат» має модернізувати дизайн регіональних сайтів, розробити розділ «Фотогалерея», впровадити новий програвач відео, оптимізувати розділ «Статистика», реалізувати можливість дублювання новин у інші рубрики тощо.
Зауважимо, що в 2011 році Генпрокуратура замовила цій же фірмі роботи з модернізації сайту на суму 1,10 млн грн.
У свою чергу Пенсійний фонд (ПФУ) на початку серпня за 7,26 млн грн замовив створення та запровадження веб-порталу електронних послуг ПФУ.
На початку липня Міністерство аграрної політики та продовольства замовило розробку і впровадження офіційного веб-порталу міністерства вартістю 150 тис грн.
Відповідно до вимог Мінагрополітики, сайт повинен мати україномовну, російськомовну та англомовну версії. А його дизайн має бути водночас і консервативним (використовувати кольорову гаму «аграрної» тематики), і прогресивним (відображати прогрес та сучасність Мінагрополітики України).
У червні Управління справами Верховної Ради виділило на розробку англомовної версії парламентського сайту 162 тис гривень. А в грудні минулого року Рада придбала сервер і програмне забезпечення на 463 тис грн.
За 330 тисяч грн оновили дизайн і сайту Кабміну.
У червні на створення другої черги єдиного інформаційного веб-ресурсу звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування було виділено 2,41 млн грн. Програмісти мають доробити цей сайт, на створення якого в 2011 році було виділено 0,36 млн грн, до кінця цього року.
Сайт звернень громадян до органів влади вже працює за адресою http://www.cwn.com.ua/z/. Зауважимо, що громадяни, які бажають звернутись до влади за допомогою цього сайту, обов’язково повинні мати електронний цифровий підпис. Без нього подати звернення через сайт неможливо. При цьому результат розгляду звернення надсилається користувачу не на електронну адресу, а у письмовому вигляді на поштову адресу.
У лютому Фонд державного майна України виділив на послуги з оброблення даних з метою інформаційного наповнення і супроводження офіційного веб-сайту ФДМУ з березня по грудень 2012 року 245 тисяч гривень. Зокрема, на викладення інформації на сайт Фонду, її переклад на російську та англійську мову, забезпеченя безперебійної роботи сайту на місяць виділяється 24,5 тис грн.
У грудні 2011 року напідготовку до створення двох сайтів «Електронного уряду» було виділено 811 тис. грн, а в листопаді – на розробку офіційного веб-сайту Державної служби України з питань захисту персональних даних – 170 тис грн.
Крім того, у грудні КМДА замовило розробку міського WEB-порталу адміністративних послуг у столиці (http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/) за 447 тис. грн. Сайт мав бути зроблений за тиждень. На ньому мала бути розміщена інформація про види адміністративних послуг, хто їх надає, перелік документів, необхідних для одержання кожної адмінпослуги. На ньому також з’явилася можливість подати он-лайн заявкуна одержання адмінпослуги.
Між тим у листопаді 2011 року Міносвіти уклало угоди на розробку та впровадження інформаційно-програмного забезпечення вартістю 3,12 млн грн. Йдеться про впровадження нового документообігу і створення трьох сайтів.