НОВИНИ

Рада заплатить мільйон за обслуговування телефонів, ксероксів та англійську версію сайту

Управління справами Верховної Ради 25-26 червня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання послуг на загальну суму 1,05 млн грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Послуги щодо супроводу прикладного програмного забезпечення англомовної версії WEB-сайтів Верховної Ради надасть ПП "Медійна Аналітична Група" за 162 тис грн.

Обслуговування, аналіз та ремонт активного мережного обладнання у виконанні ПрАТ "Інформаційні комп’ютерні системи» коштуватиме 200 тис. грн. Ще 490 тис. грн. отримає ТОВ "Компанія Глорія ЛТД" за вузли та приладдя для фотокопіювальних апаратів. Ще 199 тис. грн. ТОВ "Корпоративні Телекомунікації" за технічне обслуговування трьох відомчих АТС "Меридіан-1".

Як повідомлялось раніше, Управління справами Верховної Ради витратить 17,4 мільйона гривень на проживання депутатів у готелях «Київ» та «Україна». 

За висновками Transparency International в Україні розмір «відкату» у сфері державних закупівель за останні 8 років збільшився більш ніж в 3 рази і сягає до 60% в залежно від галузі, у першу чергу, в будівельній. Водночас, генеральний директор Центру ринкових реформ Володимир Лановий вважає, що із 100 млрд витрачених на держзакупівлі, 50 осідає в кишенях представників влади.