З партії французьких націоналістів виключили її засновника Ле Пена

20 Серпня 2015, 23:22

Засновника партії "Національний фронт" Жан-Марі Ле Пена, який також є батьком нинішнього лідера політсили Марін Ле Пен, виключили з лав французької праворадикальної політсили. Про це повідомили після зустрічі виконкому партії та її засновника, під час якої Ле Пен відповідав на запитання щодо своєї публічної позиції стосовно низки питань.

Повідомляється, що 87-річного Ле Пена уже виключали з партії, однак тоді він домігся поновлення членства у суді через порушення процедури під час виключення.

Конфлікт у партії загострився після публічних заяв Ле Пена, яких він виправдовував маршала Петена (очолював маріонетковий французький уряд у період нацистської окупації – Ред.), заявив, що Францією керують іммігранти, стверджував, що Франція повинна об’єднатися з Росією, щоб зберегти «світ білих», а газові камери були «лише деталлю» Другої світової війни.

Після цих заяв нинішній лідер "Нацфронту" та дочка Жан-Марі – Марін Ле Пен заявила, що статус її батька «не означає, що він може взяти «Національний фронт» у заручники». Вона зазначила, що сам Ле Пен діє за тактикою «випаленої землі» і його заяви є «політичним самогубством».

Нагадаємо, у березні партія «Національний фронт» посіла друге місце на місцевих виборах у Франції.

Крім того, очікується, що сама Марін Ле Пен братиме участь у президентських виборах 2017 року.

Також нагадаємо, Європарламент підозрює французький "Національний фронт" у фінансових зловживаннях на суму в €7,5 млн.