З “Кореспонденту” звільняються більше 20 журналістів

29 Листопада 2013, 13:02

За інформацією власних джерел «Телекритики», масове звільнення співробітників видання і сайту «Корреспондент» відбудеться 10 грудня.

«Ми побили сумний рекорд Forbes по звільненнях. З журналу і сайту «Кореспондент» йде більше 20 осіб (це ті, хто вже звільнилися і хто піде до кінця року і вже поставили адміністрацію до відома). Вже нарахувала 24 людини. Завтра останній робочий день у головредів Віталія Сича та Юлії Мак-Гаффі. Останній тиждень вони вже не управляли процесом, а лише передавали справи», – пише журналістка.

Нагадаємо, після закриття угоди з продажу UMH group групі компаній СЄПЕК з журналу «Кореспондент» за згодою сторін звільнився головний редактор Віталій Сич, а також журналісти Христина Бердинських, Кароліна Тимків і Анастасія Береза, головний редактор сайту «Корреспондент.net» Юлія МакГаффі.

За інформацією Христини Бердинських, у грудні з журналу підуть редактор рубрики «Країна» Андрій Смирнов і редактор рубрики «Бізнес» Інна Прядко.

Нагадаємо також, що 14 журналістів і редакторів сайту й журналу «Forbes Украина» подали заяви про звільнення через спроби змінити редакційну політику видання. Як відомо, напочатку листопада медіахолдинг UMH group перейшов у власність групи Сергія Курченка.