НОВИНИ

Редактор сайту "Кореспондент" також звільнилась "за згодою сторін"

Головний редактор сайту «Корреспондент.net» Юлія МакГаффі залишає видання. Її звільнення співпало із завершенням об'єднання редакцій друкованої версії і інтернет-видання проекту «Корреспондент». Про це повідомляє прес-служба UMH group.

МакГаффі у проекті замінить Максим Мінін, який працюватиме на посаді випускового редактора Корреспондент.net. До цього він працював заступником головного редактора проекта bigmir)net.

«Я покидаю проект «Корреспондент.net» за взаємною згодою сторін. Я прийшла працювати на сайт більше 13-ти років тому. З цього терміну сім років пропрацювала редактором. За цей час, впевнена, було зроблено багато, щоб вам з нами було цікаво, і число наших читачів, що постійно зростає,  говорить саме за себе. З сьогоднішнього дня я не відповідаю за оперативну діяльність сайту і до кінця місяця буду передавати справи новому головреду. Знаю Максима Мініна ще по роботі в KP Media як гарного і якісного новинаря і бажаю йому успіхів» - зазначила МкГаффі.

Одночасно UMH group заявляє про завершення об'єднання двох редакцій проекту «Корреспондент» у єдиний колектив, який працюватиме на новій технологічній платформі. Остаточний процес злиття редакцій відбудеться за 1-2 тижні .

Керівником об'єднаної редакції стане Андрій Овчаренко, який наразі очолив журнал «Корреспондент» замість звільненого головреда Віталія Сича.

«Ми починаємо процес об'єднання редакцій журналу і сайту. Перед обома проектами стоять дуже амбіційні цілі, тому ми будемо зміцнювати команду», - сказав Овчаренко.

Як повідомлялось, 18 листопада журнал «Корреспондент» залишив  головний редактор Віталій Сич, який очолював видання більше 10 років. Йому на зміну призначили  екс-керівника редакції «Аргументи і факти в Україні» Андрія Овчаренка.

Услід за головним редактором видання залишають інші журналісти. 

Читайте також: В Україні цього року до масових звільнень журналістів призводили зміни редакційної політики та фінансові проблеми

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.