Взаємні мита США та Китаю набули чинності

24 Вересня 2018, 11:05

Нові 10% тарифи на імпортовані з Китаю товари на суму в $ 200 млрд вступили в силу в США з нуля годин за місцевим часом (07:00 за київським часом).Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" у понеділок, 24 вересня.

 

Водночас, нові тарифи на американські товари на суму $60 млрд почали діяти в Китаї.

 

У повідомленні китайського Мінфіну зазначається, що мита в розмірі 5-10% будуть введені для 5,2 тис. найменувань американських товарів. Митом у розмірі 10%, зокрема, буде обкладений американський скраплений природний газ (СПГ).У разі подальшого підвищення тарифів Вашингтоном, Китай відповідатиме дзеркально, йдеться в заяві Мінфіну.

 

Нагадаємо, 18 вересня уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі Сполучених Штатів у відповідь на нові американські мита.

 

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у понеділок, 17 вересня, оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

 23 серпня набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. 

 

6 липня у Сполучених Штатах набули чинності 25%-ві мита на товари з Китаю, загальна вартість яких оцінена у 34 мільярди доларів.

 

Як повідомлялося, 19 червня Трамп пригрозив Китаю запровадити нові мита на суму 200 мільярдів доларів, якщо у Китаї підвищать мита на товари зі США. 

 

15 червня влада Китаю заявила про запровадження мит щодо американських товарів, аналогічних обмеженням з боку Сполучених Штатів Америки.

 

Раніше стало відомо, що Трамп вирішив ввести мита проти китайських товарів на $50 мільярдів доларів. Білий дім повідомив, що зобов’язання мають бути виконані найближчим часом після виходу списку у п’ятницю, проте точна дата ще не встановлена.

Позначки: