НОВИНИ

Китай у відповідь на заходи США запровадить мита на американські товари

Відомо, що ставка китайських мит буде аналогічною американським.

Уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі Сполучених Штатів у відповідь на нові американські мита.Про це повідомляє Bloomberg у вівторок,18 вересня.

 

Зазначається, що ставка китайських мит буде аналогічною американським.

 

«Американська сторона наполягає на впровадженні нових тарифів, що викликало невизначність у двосторонніх торговельних переговорах. Ми сподіваємося,що американська сторона визнає негативні наслідки від запровадження мит та вжиє всіх необхідних заходів для якнайшвидшого виправлення цієї ситуації», — йдеться у повідомленні Міністерства економіки Китаю.

 

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у понеділок, 17 вересня, оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

 23 серпня набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. 

 

6 липня у Сполучених Штатах набули чинності 25%-ві мита на товари з Китаю, загальна вартість яких оцінена у 34 мільярди доларів.

 

Як повідомлялося, 19 червня Трамп пригрозив Китаю запровадити нові мита на суму 200 мільярдів доларів, якщо у Китаї підвищать мита на товари зі США. 

 

15 червня влада Китаю заявила про запровадження мит щодо американських товарів, аналогічних обмеженням з боку Сполучених Штатів Америки.

 

Раніше стало відомо, що Трамп вирішив ввести мита проти китайських товарів на $50 мільярдів доларів. Білий дім повідомив, що зобов’язання мають бути виконані найближчим часом після виходу списку у п’ятницю, проте точна дата ще не встановлена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.