Вищий адмінсуд відмовився віддати перемогу кандидату від опозиції у Первомайську

12 Листопада 2012, 15:32

Колегія суддів  постановила,  що «постанова ЦВК від 5 листопада ніяким чином не порушує права позивача і відповідає вимогам законодавства».

У свою чергу представник Корнацького у суді Євген Ніколенко зазначив,  що сторона позивача не погоджується з висновками ВАСУ.

«Вся країна,  всі міжнародні спостерігачі бачили,  що кандидат Корнацький виграв вибори. Ця перемога рішенням суду у нього була вкрадена», – сказав Ніколенко.

«Спочатку його результати були підмінені іншими даними у системі,  потім була спроба викрадення і знищення виборчої документації, але я підкреслюю,  що нам вдалося зберегти, як оригінали, так і копії перших примірників протоколів ДВК,  де чітко була зафіксована перемога Корнацького, і ЦВК мала встановити результати виборів на підставі цих документів», – зазначив адвокат.

За словами адвоката, Корнацький збирається найближчим часом звернутися до Європейського суду з прав людини щодо порушення його права бути обраним.

Нагадаємо, 9 листопада Київський апеляційний адміністративний суд відмовився задовольнити позови Корнацького та Даценка, в яких вони просили скасувати постанову ЦВК щодо неможливості встановлення підсумків голосування у 132-му окрузі. 

ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в одномандатних виборчих округах № 94, 132, 194, 197 і 223 і запропонувала Раді призначити перевибори

Як відомо, окружком віддав перемогу у 132-му окрузі кандидату від Партії регіонів Віталію Травянку (39,97%). Корнацькому окружком нарахував 39,66%. Проте, за перерахунком опозиції, перемогу на окрузі здобув Корнацький.

98