НОВИНИ

«Переможця» виборів у Первомайську звільнили, щоб «припинити політичні спекуляції»

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов підписав розпорядження про звільнення Віталія Травянка з посади свого заступника. Про це йдеться у повідомленні обладміністрації.

«Після утворення конфліктної ситуації навколо результатів голосування на окрузі 132, з метою припинення політичних спекуляцій щодо посади заступника голови обладміністрації, яка, нібито, сприяла одному з кандидатів і інтерпретувалася опонентами як залучення адмінресурсу, голова Микола Круглов підписав розпорядження про звільнення Віталія Травянко з посади заступника голови за згодою сторін», – сказано у повідомленні.

Відповідні подання Круглов направив до Адміністрації Президента і Кабінет Міністрів.

Як повідомлялося раніше, Віктор Янукович прийняв рішення звільнити Віталія Травянка з посади заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації. 

Відповідно до закону «Про місцеві державні адміністрації», перший заступник і заступники голови облдержадміністрації призначаються на посаду і звільняються з посади губернатором за узгодженням з Кабінетом міністрів.

Нагадаємо, що Травянко балотувався у народні депутати у скандально відомому окрузі № 132 у Первомайську. 

За першими даними на сайті ЦВК після підрахунку 100% голосів відрив опозиціонера Аркадія Корнацького від Травянка склав 4 167 голосів. Однак через добу дані на сайті змінилися на користь регіонала

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.