Втручання в вибори. У Білому домі заявили, що розслідування продовжиться після відставки генпрокурора США

8 Листопада 2018, 22:55

У США продовжать розслідування щодо втручання Росії в американські вибори в 2016 році під керівництвом спеціального прокурора Роберта Мюллера після відставки міністра юстиції та генерального прокурора США Джеффа Сешнса. Про це в четвер, 8 листопада, повідомила радник Білого дому Келліанн Конвей у коментарі Fox News.

 

"Це безперервність, розслідування Мюллера продовжуватиметься", – наголосила вона

 

Як повідомлялося, 7 листопада генеральний прокурор США Джефф Сешнс пішов у відставку.

 

Нагадаємо, 1 серпня президент США Дональд Трамп закликав генерального прокурора країни Джеффа Сешнса припинити кримінальне розслідування щодо втручання Росії в американські вибори в 2016 році. 

 

Джефф Сешнс був сенатором від штату Алабама та консультантом Трампа. Він 22 липня 2017 року обговорював з посолом Росії в США Сєргєєм Кісляк ом питання, пов'язані з передвиборчою кампанією Дональда Трампа. Як тільки слідство ФБР зосередилося на виборчій кампанії Трампа, Сешнс відмовився керувати розслідуванням. Це рішення породило велику напругу: на адресу Сешнса у Twitter лунали неодноразові критичні випади з боку Трампа. Натомість Сешнс заявив, що будь-яка інформація щодо його змови з Росією, є "жахливою та оманливою брехнею".

 

У січні Мюллер допитав генпрокурора у справі про імовірну змову між членами президентської кампанії Дональда Трампа з Росією.