НОВИНИ

Трамп закликав генпрокурора США припинити розслідування щодо втручання у вибори

Глава Білого дому наголосив, що Сешнс має припинити розслідування "просто зараз".

Президент США Дональд Трамп закликав генерального прокурора країни Джеффа Сешнса припинити кримінальне розслідування щодо втручання Росії в американські вибори в 2016 році. Про це в середу, 1 серпня, глава Білого дому написав у Twitter.

 

"Це жахлива ситуація, і генеральний прокурор Джефф Сешнс має зупинити це полювання на відьом просто зараз, перш ніж воно зганьбить нашу країну. Боб Мюллер повністю суперечить сам собі, а його 17 сердитих демократів, які роблять його брудну роботу, є ганьбою для США", – наголосив він.

 

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. 16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: "президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона". Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році.

 

24 липня Трамп повідомив, що стурбований можливим втручанням Росії у майбутні американські вибори.