У 2017 році соціальна мережа Facebook видалила російську компанію Kaspersky Lab зі свого списку антивірусних пропозицій користувачам, що заходять на сайт соціальної мережі з комп'ютера, який може бути заражений шкідливим кодом. Про це компанія заявила Конгресу США, відповідаючи на питання про втручання РФ у вибори в 2016 році, пише Reuters.
Раніше, компанія "Kaspersky Lab" неодноразово заперечувала зв'язки з будь-яким урядом і звинувачення у кібершпигунстві.
Як повідомлялось, що у грудні 2017 року "Лабораторія Касперського" заявила про плани подати в суд на рішення Міністерства внутрішньої безпеки США про заборону використання продукції компанії в американських державних установах.
Нагадаємо, адміністрація президента США виключила російську "Лабораторію Касперського" з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ. Це сталося після того, як Bloomberg повідомляло, що "Лабораторія Касперського" працювала над секретним проектом для Федеральної служби безпеки Російської Федерації.
Крім того, у вересні Міністерство внутрішньої безпеки США заборонило державним установам країни користуватися програмним забезпеченням російської "Лабораторії Касперського" через побоювання, що ця компанія "може бути пов'язана з організованим іншою державою кібершпіонажем".
На початку грудня у компанії вирішили закрити свій підрозділ у Вашингтоні, завданням якого було постачання рішень для держорганів Сполучених Штатів Америки.
13 грудня президент США Дональд Трамп підписав закон щодо заборони використання російського програмного забезпечення "Лабораторія Касперського" в урядових структурах США у зв'язку з побоюваннями, що воно використовувалося РФ для шпигунства.