НОВИНИ

"Лабораторія Касперського" заявила про закриття свого офісу у Вашингтоні

У прес-службі компанії не уточнили запланований термін закриття офісу.

Компанія "Лабораторія Касперського" закриває свій підрозділ у Вашингтоні, завданням якого було постачання рішень для держорганів Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу компанії.

"Ми закриваємо наш підрозділ у Арлінгтоні (передмістя Вашингтона - ред.), так як його основне призначення вичерпане", - сказав представник компанії.

Однак у прес-службі не уточнюється планований термін закриття офісу.

При цьому компанія зберігає плани по відкриттю в 2018 році трьох нових офісів у північноамериканському регіоні — в Чикаго, Лос-Анджелесі та Торонто.

Читайте також: У США найбільша мережа магазинів електроніки зняла з продажу "Антивірус Касперського"

Нагадаємо, адміністрація президента США виключила російську «Лабораторію Касперського» з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ. Це сталося після того, як Bloomberg повідомляло, що "Лабораторія Касперського" працювала над секретним проектом для Федеральної служби безпеки Російської Федерації.

Крім того, у вересні Міністерство внутрішньої безпеки США заборонило державним установам країни користуватися програмним забезпеченням російської "Лабораторії Касперського" через побоювання, що ця компанія "може бути пов'язана з організованим іншою державою кібершпіонажем".