Власники авто з іноземними номерами припинили акцію протесту

7 Вересня 2017, 16:24

У четвер, 7 вересня, співголова організації "Авто Євро Сила" Олександр Чернявський заявив, що керівники спільно вирішили про завершення акції протесту, яку проводили власники авто з іноземними номерами. Про це повідомляє "Еспресо.TV".

Так, учасники мітингу заявили, що безстроково припиняють свою акцію, заявивши, що звільнять вулицю Грушевсього та поїдуть додому. 

При цьому причина рішення учасників акції залишається невідомою, вони її не пояснюють.

Силовики, які були на площі біля Верховної Ради, також розходяться.

За різними даними, поліція затримала одного або двох мітингувальників.

Раніше представник президента у парламенті Ірина Луценко розповіла, що максимум за два місяці буде розроблений законопроект, згідно з яким буде заборонено незаконне ввезення в Україну автомобілів із іноземною реєстрацією та номерами.

Як повідомлялось, у Києві 6 вересня  біля Верховної Ради та Кабінету міністрів власники авто з іноземними номерами проводять акцію протесту. Вони заблокували вулицю Грушевського та вимагають внести зміни до Митного кодексу України щодо легалізації автомобілів із іноземною реєстрацією за прийнятною ціною.

Учасники акції вимагають від влади знизити ціну на розмитнення автомобілів. Згодом, у Києві організатори акції "За доступне розмитнення кожному українцю" оголосили про її продовження в безстроковому режимі.

Зараз, для українців неможлива реєстрація авто, які не відповідають стандартам «Євро-5». Тобто, машини старше від 2010 року неможливо зареєструвати.