Власникові компанії ProstoPrint погрожують фізичною розправою

19 Вересня 2011, 20:58

«Щойно мені телефонував Денис, адвокатом якого я виступаю, та повідомив про те, що близько 16.00 йому зателефонували з вимогою припинити участь в будь-яких акціях протесту, припинити друк футболок «Спасибо жителям Донбасса», погрожували фізичною розправою йому та сім’ї. Зараз він змушений організовувати виїзд своєї дружини та дочки за межі України», – розповів Данилюк.

Він вимагає від СБУ негайно порушити кримінальну справу за фактом погроз та забезпечити охорону Олєйнікову та членам його родини.

«Режим остаточну довів свою терористичну природу. Сьогодні ми всі зобов'язані стати на захист Дениса, інакше завтра це може трапитись з кожним, хто не бажає бути рабом у власній державі», – підкреслив Данилюк.

Як повідомлялось, компанію ProstoPrint, яка друкує футболки «Спасибо жителям Донбаса», змушують упродовж тижня звільнити займане приміщення.

Нагадаємо, слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва днями порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

15 вересня бійці «Беркуту» забрали два ящики футболок під час благодійної акції ProstoРrint. 

Читайте також: Футболкова параноя