Власник ProstoPrint: рік тому мій бізнес коштував $2,5 млн

15 Лютого 2012, 15:12

При цьому Олейников відзначив, що зараз вартість його бізнесу впала порівняно, наприклад, з 2011 роком. "ProstoPrint зараз коштує дешевше, ніж рік, чи півтора тому. Я не можу поки говорити про нинішню вартість тому, що угоди (про продаж бізнесу – ред.) ще немає. Я цю вартість поки сам не знаю. У 2011 році капіталізацію ProstoPrint оцінювали у $2-2,5 млн. Це цифри, які обговорювалися потенційними інвесторами", – сказав Олейников.

За словами Олейникова, необхідність продажу бізнесу пов'язана з тим, що його потрібно вести безпосередньо з України, що є неможливим. 

За його словами, офіси ProstoPrint після зміни власника працюватимуть, і в Україні, і в Росії.

Натомість сам Олейников уже знайшов, чим займатиметься у подальшому.

"У мене є пропозиції по організації нового бізнесу. Він не буде конкурентим з ProstoPrint. Його модель буде визначатися з того, що ми працюватимемо в Європі. Розглядаємо Ригу як базу для його ведення. Скоріше за все, він буде у Латвії. Ця країна багато в чому ідеальна для ведення російськомовного бізнесу", – розповів Олейников.

За його словами, буде створено інтернет-магазин з продажу одягу по дискаунт-системі, лише з поштовою доставкою. Магазин, який працюватиме і на Україну, і на Росію.

Підприємець також повідомив, що правоохоронці за весь час його перебування за кордоном не виходили з ним на зв'язок. "Я б із задоволенням поспілкувався б з кимось із представників правоохоронних органів, але за весь час поки я за кордоном на мене ніхто не виходив. Але якби я приїхав в Україну, мене б заарештували. Тим паче зараз, коли моя відсутність в Україні начебто перешкоджає слідству", – сказав він.

Як повідомлялося раніше, власник компанії ProstoPrint Денис Олейников повідомив, що продає свій бізнес. Нагадаємо, 21 вересня він разом з родиною виїхав з України.