Влада підрахувала, що через піратство Україна щороку втрачає 1 млрд євро

26 Квітня 2013, 18:49

"Зазначена сума втрат є інтегральним показником, адже процес вироблення та поширення підробок – це і несплата податків, і нелегальне працевлаштування, нехтування нормами охорони праці та технологічними умовами виробництва. Як наслідок, недофінансування бюджету, втрата працездатності працівниками та підвищення ризиків серед покупців і споживачів такого товару ", – цитує повідомлення служби ЛІГАБізнесІнформ.

За словами представників Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством, часто швидкі гроші, зароблені за допомогою підробок і неліцензійної продукції, спрямовуються на фінансування організованої злочинності.

Нагадаємо, у лютому 2012 року Міжнародний Альянс Інтелектуальної Власності у зв’язку з надзвичайно високим рівнем цифрового та фізичного піратства в Україні, запропонував закріпити за нею статус "Prioriy Foreign Country", що означає, що країна офіційно стане «піратом №1» у світі.

Як повідомлялось, за інформацією «Майкрософт Україна» 60 % програмного забезпечення, яке використовують в центральних органах державної влади України, піратське. Наприклад лише МВС використовує 47 % неліцензійного програмного забезпечення.

98