НОВИНИ

47 % програмного забезпечення МВС - неліцензійне

Міністерство внутрішніх справ використовує програмне забезпечення, 47 % якого є неліцензійним. Про це на прес-конференції повідомив начальник прес-служби МВС Володимир Поліщук.

"Ведеться робота, щоб цей відсоток з кожним днем ставав все меншим і меншим. На сьогодні це 47 % неліцензійних програм", - сказав він.

Начальник прес-служби підкреслив, що про цю ситуацію поінформовано корпорацію Microsoft (США), яка є основним постачальником програмного забезпечення, і з нею ведуться переговори про те, як поступово перевести МВС на ліцензійне програмне забезпечення.

Крім того, він додав, що, починаючи з 2006 року, відомство не закуповує піратське програмне забезпечення, оскільки це застереження передбачене тендерними процедурами.

Нагадаємо, у червні 2011 року Microsoft заявляла про намір посилити роботу з виявлення в Україні сервісних центрів, що встановлюють клієнтам піратське програмне забезпечення.

Як повідомлялося, МВС оголосило, що у липні порушило справу проти файлообмінника Ex.ua на підставі звернення розробників програмного забезпечення Аdobe, Microsoft і Graphisoft Inc.

31 січня міліція припинила діяльність веб-ресурсу Ex.ua. Однак компанія Microsoft заявила, що не ініціювала перевірку цього файлообмінника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.