Візит окупантів Криму до Сербії. МЗС висловило протест

12 Грудня 2019, 09:48

Міністерство закордонних справ України висловило глибоку стурбованість через візит представників окупаційної адміністрації Криму до Белграду 4-7 грудня на конференцію «Белградський діалог: конструктивні відносини з Росією та визнання волевиявлення народу Криму» та їх зустріч з депутатами Парламенту Сербії. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

 

«Зазначене сприймається Україною як недружній акт, який порушує положення резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27.03.2014 «Територіальна цілісність України» та кваліфікується як спроба Російської Федерації легітимізувати незаконну окупацію Автономної Республіки Крим», – ідеться в повідомленні.

 

Також зазначається, що 11 грудня для висловлення протесту до МЗС України була запрошена Тимчасова повірена у справах Республіки Сербія в Україні Світлана Кошутич.

 

Нагадаємо, 2 серпня 2019 року прокуратура Криму повідомила про підозру в причетності до незаконного збройного формування "Самооборона Севастополя" громадянину Сербії, який брав участь у затриманні проукраїнськи налаштованих мешканців Автономії.