Віктор Романюк: Завдання Засухи – нейтралізувати мене

30 Березня 2013, 21:29

Він сказав, що документи, які надіслала українська сторона для його екстрадиції з Італії, де він зараз перебуває, його здивували.  «З юридичної точки зору аргументація прокуратури просто на голову не налазить. Одне підприємство створило інше, передало йому щось – і Романюк якось у цьому винний. На той час було сім членів правління, а звинувачують чомусь мене одного… Таке враження, що слідчого просто змусили написати такий документ, і він його написав, припустившись купи помилок», – сказав Романюк.

«В рамках одного кримінального провадження відкривається інше, слідчий за п’ять днів виносить постанову про притягнення мене яв якості обвинуваченого, від нас не приймають жодних документів, пояснень тощо. Тобто це елементарне очевидне «замовлення».  Я маю лише одне пояснення. Герой України Тетяна Засуха купила зокрема і цього слідчого», – додав опозиціонер.

На уточнююче запитання, чи вважає він, що  за порушенням  справи проти нього  стоїть його опонент на виборах, він відповів: «Персонально вона заплатила гроші, ось і все. Тотальна корупція, як і всюди»

«Я думаю, її завдання – нейтралізувати мене»,  – додав він щодо майбутніх перевиборів в окрузі.

Більше читайте в інтерв’ю Тиждень.ua з Віктором Романюком

Нагадаємо, на останніх виборах до парламенту ОВК № 94, базуючись на рішеннях судів, визнала голоси більше як 30 тисяч виборців  недійсними та назвала переможцем кандидата від ПР Тетяну Засуху.

ЦВК визначила, що в окрузі неможливо встановити результати виборів та рекомендувала провести перевибори.

На початку лютого проти Романюка було порушено кілька кримінальних справ.Зокрема, його підозрюють у "замаху на заволодіння державним майном в особо великих розмірах". 

Він виїхав до Італії, де в Мілані був заарештований, однак  за тиждень суд прийняв рішення про його  звільнення.