Верховний суд США схвалив антиміграційний указ Трампа

5 Грудня 2017, 07:39

У США Верховний суд 4 грудня ухвалив рішення щодо міграційного указу Дональда Трампа, яким дозволив заборону на в'їзд до країни громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з указом, заборона на в'їзд у США запроваджується для громадян Ірану, Лівії, Сирії, Ємену, Сомалі та Чаду. Документ підтримали семеро з дев'яти суддів, таким чином скасувавши рішення судів нижчих інстанцій, які частково блокували набуття забороною чинності.

Відповідно до рішення суду, положення про обмеження заборони, винесені судами нижчих інстанцій, слід скасувати. А під час винесення рішень за апеляціями щодо цієї заборони Верховний суд рекомендував апеляційним інстанціях враховувати відповідну постанову.

Як повідомлялося, Федеральний суддя штату Гаваї (США) Деррік Уотсон частково заблокував останню версію антиміграційного указу президента США.

Нагадаємо, 25 вересня президент США Дональд Трамп підписав новий антиміграційний указ, що обмежує в'їзд до Сполучених Штатів громадянам восьми країн.

Додамо, що боротьба з нелегальною міграцією є одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниц