НОВИНИ

Гаваї частково заблокували новий антиміграційний указ Трампа

Обмеження на в'їзд стосувалися громадян Ірану, Лівії, Сирії, Ємену, Сомалі, Чаду й Північної Кореї, а також деяких урядовців з Венесуели.

Федеральний суддя штату Гаваї (США) Деррік Уотсон частково заблокував останню версію антиміграційного указу президента США Дональда Трампа, яка мала набути чинності 18 жовтня. Про це пише агентство Reuters.

Обмеження на в'їзд стосувалися громадян Ірану, Лівії, Сирії, Ємену, Сомалі, Чаду й Північної Кореї, а також деяких урядовців з Венесуели.

Це була третя версія антиміграційного указу Трампа.

Позов проти подібної політики подав штат Гаваї, аргументуючи це тим, що федеральне імміграційне законодавство не надає президенту право запроваджувати обмеження щодо шести із зазначених країн.

У той же час Гаваї не заперечують заборону на в'їзд громадян з КНДР і Венесуели. 

Нагадаємо, 25 вересня президент США Дональд Трамп підписав новий антиміграційний указ, що обмежує в'їзд до Сполучених Штатів громадянам восьми країн

Додамо, що боротьба з нелегальною міграцією є одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.