Верховний суд Сполучених Штатів схвалив антиміграційний указ Трампа

26 Червня 2018, 21:31

Верховний суд Сполучених Штатів визнав правочинною запроваджену указом Дональда Трампа заборону на в'їзд у США для громадян кількох мусульманських країн. Про у  це повідомляє Deutsche Welle у вівторок, 26 червня.

 

Зазначається, що ініціативу Трампа підтримали п'ятеро суддів, четверо висловилися проти. Суд встановив, що ця заборона не є дискримінацією на релігійному ґрунті та не порушує конституцію країни.

 

"Уряд достатньо обґрунтував заборону міркуваннями нацбезпеки, указ видано в рамках повноважень виконавчої влади, а також що прийняти його міг будь-який президент. Рішення Верховного суду означає, що втрачають чинність ухвали судів нижчих інстанцій, які блокували цей указ", – йдеться у повідомленні.

 

Згідно з останнім указом, в’їзд в США заборонено більшості громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Сирії та Ємену. Трамп аргументував необхідність цієї заборони міркуваннями нацбезпеки.

 

Нагадаємо, 20 червня Президент США Дональд Трамп підписав указ, який скасовує політику розділення сімей нелегальних мігрантів.

 

Як повідомлялося, 20 червня президент США Дональд Трамп повідомив, що підпише наказ, який передбачає припинення політики розділення сімей нелегальних мігрантів. 

 

Нагадаємо, 18 червня під час свого виступу  в Білому домі на засіданні Національної космічної ради, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США не стануть «табором для мігрантів».

 

Додамо, що  боротьба з нелегальною міграцією була одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.