НОВИНИ

Трамп підписав наказ, який скасовує політику розділення сімей мігрантів

Водночас глава Білого дому зазначив, що адміністрація продовжуватиме політику "нульової терпимості".

Президент США Дональд Трамп у середу, 20 червня, підписав указ, який скасовує політику розділення сімей нелегальних мігрантів. Про це йдеться в документі на сайті Білого дому, повідомляє BBC.

 

Зокрема, глава Білого дому змінив власну політику через критику світових лідерів та правозахисників.

 

Так, глава Білого дому повідомив, що його розчулили фото дітей, яких відібрали в батьків, котрих саджають до в'язниць чи переслідують за незаконний перетин кордону.

 

"Йдеться про збереження цілісності сімей", – наголосив він на церемонії підписання указу.

 

Водночас американський президент зазначив, що адміністрація продовжуватиме політику "нульової терпимості".

 

Згідно з документом, іммігрантські сім'ї будуть утримуватися разом під час розгляду їхніх судових справ.  Водночас документ не розповсюджується на сім'ї, які вже були розділені.

 

 

Згідно із нормами політики "нульової толерантності"  Адміністрації Трампа з 5 травня по 9 червня цього року була розділена низка сімей мігрантів, які перебувають нелегально в США.

 

 

 

Як повідомлялося, 20 червня президент США Дональд Трамп повідомив, що підпише наказ, який передбачає припинення політики розділення сімей нелегальних мігрантів. 

 

Нагадаємо, 18 червня під час свого виступу  в Білому домі на засіданні Національної космічної ради, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США не стануть «табором для мігрантів».

 

Додамо, що  боротьба з нелегальною міграцією була одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.