Верховний комісар ООН засудив антиміграційну політику Трампа

8 Березня 2017, 14:05

Антиміграційна політика президента США Дональда Трампа щодо мігрантів може привести до масового ув'язнення людей у країнах, яких ця політика стосується, включаючи дітей, що є порушенням міжнародного права. Про це заявив Верховний комісар Організації Об'єднаних Націй з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн у середу, 8 березня.

Крім того, як заявив аль-Хусейн під час своєї щорічної промови до Ради з питань прав людини ООН у Женеві, колективні видворення іноземців зі США можуть порушувати міжнародне право.

За його словами, слід проявляти більше лідерства, щоб протистояти хвилі дискримінації та "дифамації стосовно цілих спільнот, таких як мексиканці та мусульмани" у Сполучених Штатах, пише Reuters. Аль-Хусейн також засудив спроби Трампа "залякати або підірвати журналістів та суддів".

Як повідомлялося, уряд штату Гаваї має намір оскаржити новий імміграційний указ президента США Дональда Трампа у суді.

Нагадаємо, 6 березня, президент США Дональд Трамп підписав нову версію міграційного указу про заборону на в'їзд до США. Згідно з оновленим указом, на 90 днів заборонений в'їзд до США громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням – Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі, Судану. З нинішньої версії указу виключили Ірак.