НОВИНИ

Гаваї оскаржать новий імміграційний указ Трампа

Влада штату має намір домогтися тимчасової судової заборони на виконання указу.

Уряд штату Гаваї має намір оскаржити новий імміграційний указ президента США Дональда Трампа у суді. Про це повідомляє CNN.

Влада штату має намір домогтися тимчасової судової заборони на виконання указу.

Зазначено, що офіційну заяву штату Гаваї було подано до федерального суду. Влада штату має намір домогтися "тимчасової судової заборони" на виконання указу. Адвокати сподіваються домогтися якомога швидшого розгляду позову, оскільки указ президента набере чинності вже 16 березня 2017 року.

Для прискорення розгляду заяви представники штату попросили скоротити проміжки між засіданнями й ущільнити графік роботи суду. Повідомляється, що штат Гаваї раніше подав скаргу і на оригінальний імміграційний указ Трампа, підписаний 27 січня. Однак після того, як федеральний суддя в Сіетлі Джеймс Робарт 4 лютого припинив дію указу, розгляд позову штату було також перервано.

Як повідомлялося, 6 березня, президент США Дональд Трамп підписав нову версію міграційного указу про заборону на в'їзд до США. Згідно з оновленим указом, на 90 днів заборонений в'їзд до США громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням - Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі, Судану. З нинішньої версії указу виключили Ірак.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.