Великобританія ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС

10 Квітня 2015, 13:48

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії ратифікувало Угоду про асоціацію Європейського Союзу з Україною. Про це повідомив прес-секретар Посольства Великої Британії в Україні Олексій Курка.

Прес-секретар наголосив, що після виконання і проходження необхідних технічних процедур у британському парламенті повідомлення про ратифікацію Британією Угоди про асоціацію було передане Європейській комісії.

На сайті Єврокомісії йдеться, що оповіщення про ратифікацію Британією надійшло 8 квітня.

«Було підготовлене рішення, відбувались технічні процедури і потім нарешті передали інформацію до Єврокомісії… Тому 8-ме число зазначене, коли було отримане офіційне підтвердження про ратифікацію", – сказав Курка.

За його словами, у британському парламенті процесу ратифікації Угоди про асоціацію передували слухання у відповідному Комітеті з європейських справ, засідання якого відбулося ще 29 січня поточного року.

Як відомо, нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала угоду про асоціацію ЄС та України.

Як повідомлялося, 16 березня ЄС оновив порядок денний асоціації з Україною.

Наразі процедуру ратифікації Угоди про асоціацію України і Євросоюзу повністю завершили з 28 країн-членів ЄС Угорщина, Румунія, Словаччина, Литва, Латвія, Мальта, ЕстоніяШвеція, Болгарія, Польща, Хорватія,Німеччина, Данія, Ірландія, а також сама Україна.

Крім того, ратифікацію угоди підтримав Європейський парламент.