НОВИНИ

Польський Сенат ратифікував Угоду про асоціацію України з ЄС

Ратифікація документу відбулася в присутності української делегації.

4 грудня Сенат Польщі (верхня палата парламенту - ред.) ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Про це повідомив у Twitter президент України Петро Порошенко.

«Щойно Сенат Польщі в присутності української делегації ратифікував Угоду про асоціацію Україна-ЄС. 100% - ЗА. Вітаю!» - написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Сейм Польщі (нижня палата парламенту - ред.) 28 листопада ратифікував Угоду про асоціацію.За відповідний закон проголосували 427 депутатів, проти - один, жоден з депутатів не утримався.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада України синхронно з Європейським парламентом ратифікувала угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

На цей час процедуру ратифікації Угоди про асоціацію України і Євросоюзу повністю завершили з 28 країн-членів ЄС десять країн: Угорщина, Румунія, Словаччина, Литва, Латвія, Мальта, ЕстоніяШвеція і Болгарія, а також сама Україна. Крім того, ратифікацію угоди підтримав Європейський парламент.

Угода формально набуде чинності після того, як ратифікаційні процедури завершать усі країни, що може протривати й кілька років. Із 1 листопада, ще до завершення ратифікаційного процесу, розпочалося тимчасове застосування угоди. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.