Велика Британія додатково виділить 2 млн фунтів для розмінування на Донбасі

Акценти
14 Вересня 2016, 23:30

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон відвідає Україну з візитом 14-15 вересня. Про це повідомляється на сайті британського зовнішньополітичного відомства.

Міністр зустрінеться з президентом України і членами Кабінету міністрів, а також оголосить про виділення додаткового фінансування для проекту з розмінування в Донбасі.

"Я з нетерпінням чекаю, щоб на власні очі побачити відмінну роботу організації HALO Trust з розмінування територій на сході України, де проживає цивільне населення, – цитує Джонсона прес-служба британського уряду.

"На додачу до фінансування в розмірі понад 1 млн фунтів в цьому році, я радий оголосити про виділення додаткових 2 мільйонів фунтів на період до 2018 року для підтримки цієї життєво важливої ​​роботи, яка рятує людські життя кожен день", – сказав він.

У британському МЗС нагадали, що Велика Британія продовжує підтримувати розвиток довгострокового миру на сході України, зокрема, через інструкторську підготовку для Збройних сил України, є другим найбільшим донором СММ ОБСЄ в Україні, яка здійснює моніторинг припинення вогню і відведення важкої зброї в Донбасі.

Нагадаємо, раніше Боріс Джонсон наголосив на необхідності продовження тиску на Росію, доки не буде прогресу у виконанні Мінських домовленостей. Крім того, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звинуватила російського президента Владіміра Путіна в бажанні підірвати норми міжнародного права.

90