НОВИНИ

Прем'єр Великої Британії наголосила на реальній загрозі з боку РФ

Мей виступила проти ядерного роззброєння Сполученого Королівства.

Ядерна загроза, що йде від Росії та Північної Кореї є "дуже реальною". На цьому наголосила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Нова прем'єрка виступила проти ядерного роззброєння Сполученого Королівства.

"Деякі люди вважають, що ми повинні відмовитися від ядерного стримування. Це було життєво важливою частиною нашої національної безпеки і оборони протягом майже півстоліття, і було б абсолютно неправильно йти цим шляхом...Загроза, що йде від таких країн, як Росія та Північна Корея залишається реальною", - зазначила Мей.

Вона також звинуватила російського президента Владіміра Путіна в бажанні підірвати норми міжнародного права.

"Як ми побачили на прикладі незаконної анексії Криму, немає сумнівів у бажанні президента Путіна підірвати міжнародну систему, засновану на правилах, для того, щоб просунутися в переслідуванні власних інтересів", - сказала Мей.

Нагадаємо, під час референдуму 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). Того ж дня прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон оголосив про свою майбутню відставку в зв'язку з результатами референдуму.

13 липня Тереза Мей офіційно стала прем'єр-міністром Великої Британії, змінивши на цьому посту Девіда Кемерона, який пішов у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.