Варшава готує марш солідарності з Україною

11 Травня 2015, 23:42

17 травня у Варшаві, в 71-шу річницю депортації кримських татар із Криму, пройде марш солідарності з Україною. Про це повідомляють польські ЗМІ.

Щоб висловити пам'ять про ці події, учасники варшавського маршу пройдуть з Замкової площі до посольства України, де запалять свічки, «світло надії для тих, хто залишається в окупованому Криму».

Читайте також: Окупаційна "влада" Криму може провести 18 травня псевдомітинг – Чубаров.

Організаторами заходу є «Євромайдан Варшава», фонди «Крим» і «Відкритий діалог», а також асоціація «Покоління».

У марші візьмуть участь польські журналісти, які підтримують Україну.

Як вони зазначають, подібний марш проходив у Варшаві рік тому.

Його мета  – «показати українцям і всьому світові, що ми не залишимо їх одних і що ми з ними солідарні. Сьогодні ситуація в Україні не змінюється на краще – Крим анексований, а на сході країни через російську агресію щодня гинуть люди»,  – повідомляють польські ЗМІ.

«Історія повторюється. Хотілося б розполющити очі світу на те, що відбувається зараз у Криму та застерегти перед тим, щоб історія, яка трапилася 70 років тому, не повторилася –  не тільки в Криму, але і взагалі у всьому світі. Цей марш необхідний, щоб висловити свою солідарність з українцями, нашими сусідами, які захищають кордони всієї Європи, не тільки України», – наголосила польська журналістка Б’янка Залевська.

Як повідомлялося, 1 березня у Варшаві пройшла акція на підтримку Надії Савченко.

Рекомендуємо до прочитання: Президентські вибори у Польщі: "Гірко, але не безнадійно".

94