В Укрзалізниці відповіли на звинувачення ДФС про несплату податків

24 Жовтня 2016, 18:05

Укрзалізниця заявляє про некоректне подання Державною фіскальною службою (ДФС) інформації щодо несплати податків підприємствами залізничної галузі в розмірі близько 2 млрд грн. Про це повідомили в прес-службі компанії.

У повідомленні наголошується, що оприлюднення неперевіреної інформації завдає шкоди репутації Укрзалізниці, яка насправді є одним з найбільших платників податків в Україні.

"Укрзалізниця наголошує, що не може визнати факт несплати донарахованих податків в зазначеному ДФС обсязі, зокрема, у зв’язку з відсутністю документації за 2013-2015 роки по низці підприємств залізничної галузі. Зокрема, у зв’язку з відсутністю значної кількості первинних документів оскаржується об’єктивність донарахувань 625 млн грн податків щодо діяльності підприємств Придніпровської залізниці, розташованих в АР Крим", – йдеться в повідомленні.

Підприємства Укрзалізниці на сьогодні визнали лише 2,4 млн грн з 2 млрд грн донарахованих податківцями коштів за результатами перевірок діяльності в 2013-2015 роках держпідприємств залізничної галузі, які перебувають у стадії ліквідації. Інші донарахування податків оскаржуються підприємствами галузі в адміністративному або судовому порядку.

Крім того, в Укрзалізниці нагадали, що за перше півріччя 2016 року в державний бюджет України та цільові фонди компанія сплатила майже 7 млрд грн, а в цілому в поточному році товариством планується сплатити близько 14,8 млрд грн податків.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що голова Офісу великих платників Державної фіскальної служби Євген Бамбизов заявив, що ПАТ "Укрзалізниця" ухилилася від сплати податків майже на 2 мільярди гривень.