НОВИНИ

У ДФС звинуватили Укрзалізницю в ухиленні від сплати майже 2 млрд. гривень податків

За словами голови Офісу великих платників ДФС, проведення фіктивних трансакцій дозволило недоплатити державі понад 200 млн гривень.

ПАТ "Укрзалізниця" ухилилася від сплати податків майже на 2 мільярдів гривень. Про це заявив голова Офісу великих платників Державної фіскальної служби Євген Бамбизов на сторінці ДФС у Facebook.

За його словами, в результаті перевірки "Укрзалізниці" встановлено факт ухилення від сплати податків на більш ніж 1,5 млрд. гривень. Крім того, одна зі структур "Укрзалізниці" "Укрзалізничпостач" неуплатила державі близько 350 млн гривень податків.

"Нещодавно нами була закінчена перевірка Укрзалізниці, і встановлено ухилення від сплати податків більш ніж 1,5 млрд гривень, у тому числі за рахунок проведення фіктивних трансакцій понад 200 млн гривень. Крім цього, нами було встановлено та доведено в суді ухилення від сплати податків однією з структур "Укрзалізниці", це "Укрзалізничпостач" на суму близько 350 млн гривень", - зазначив Бамбизов.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Генеральна прокуратура, Служба безпеки і Національна поліція України провели масштабну спецоперацію по документуванню злочинів, пов'язаних з постачанням "Укразлізниці" продукції неналежної якості за завищеними цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.